EVENT WIECZORNY - 23 listopada

23 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich uczestników Advanced Threat Summit 2021 na event wieczorny*, który będzie okazją do poznania się, wymiany doświadczeń i rozmów biznesowych po tak długim czasie bez eventów stacjonarnych.

Spotkanie integracyjne odbędzie się w Klubie Dekada.

Dekada to klub w samym Centrum Warszawy, przy ulicy Grójeckiej 19/25, niezwykłe miejsce powstałe na wzór legendarnych nowojorskich klubów „disco”, klub pełen energii oraz niepowtarzalny klimat, który tworzy nie tylko muzyka, ale również oryginalne elementy scenerii. Warszawa, a raczej fragment samochodu marki warszawa, którego reflektory są przez cały czas włączone dając wrażenie, jakby samochód naprawdę działał, a z tyłu tramwaj numer 9, który wydaje się właśnie zmierza drogą przez Nowy Świat, nadając miejscu odrobinę ekscentrycznego charakteru. To idealne miejsce na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie i przy niebanalnej rozrywce.

Krzysztof Puwalski

Oficer rezerwy Jednostki Wojskowej GROM
SOF Project

Ale to nie wszystko – przygotowaliśmy dla Państwa wystąpienie bardzo specjalnego gościa - Krzysztofa Puwalskiego, oficera rezerwy Jednostki Wojskowej GROMabsolwenta wielu kursów antyterrorystycznych, instruktora technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony, etc. etc., który spędził ponad 20 lat w Wojskach Specjalnych i był na misjach w Iraku i Afganistanie:

Jak w sytuacjach zagrożenia reaguje żołnierz GROM i czego możesz się od niego nauczyć, by skutecznie działać w warunkach stresu, niepewności i gwałtownie zmieniającej się rzeczywistości.

Czasem przy dużym stresie nasz mózg zalewany jest taką ilością hormonów, z adrenaliną na czele, że widzisz tunelowo, czyli tylko to co się dzieje w centrum. Tracisz kontakt z otoczeniem skupiając się na tym co widzisz przed sobą, czasem nawet możesz stracić zdolność słyszenia. Wiele osób doświadcza spowolnienia upływu czasu, wydaje się jakby wydarzenia wokół nas działy się w zwolnionym tempie” – czy to może być także Twoim doświadczeniem? Warto posłuchać!

 

Jak tam trafić?


Jak dołączyć?


Jesteś uczestnikiem online lub onsite Advanced Threat Summit 2021 i chcesz dołączyć do spotkania w klubie Dekada?

Wystarczy, że nam o tym napiszesz: weronika.warpas@evention.com.pl.

* Spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w dniu eventu.

AT SUMMIT 2022

22-24 listopada 2022 r.
www.atsummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas

m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.