ORGANIZATORZY

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.
ISSA Polska
ISSA Polska to elitarne, ogólnoświatowe Stowarzyszenie osób zajmujących się zawodowo bezpieczeństwem informacji oraz bezpieczeństwem systemów informatycznych. ISSA jest 100 oddziałem (chapterem) ISSA International, i należy do jednych z najszybciej rozwijających się oddziałów w Europie.
Nasza misja to krzewienie wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność, autentyczność i dostępność zasobów informacyjnych, a także promowanie i rozwój swoich członków poprzez podnoszenie ich umiejętności zawodowych związanych z ochroną systemów informacyjnych, a w szczególności poprzez:
– Dostarczanie wiedzy, edukację i promowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa systemów informacyjnych
– Wsparcie merytoryczne wydarzeń i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informacyjnych

Wartość z członkostwa w ISSA Polska:
– Budowanie i rozwój relacji zawodowych oraz własnej kariery
– Prestiż i rozpoznawalność na rynku
– Udział w ciekawych projektach i szkoleniach
– Dostęp do bieżących informacji i materiałów edukacyjnych
– Dostęp do wiedzy i zbioru dobrych praktyk
– Preferencyjne warunki udziału w konferencjach
– Punkty edukacyjne
– Budowanie społeczności security i własnej
– Oferty pracy

W ramach działalności realizujemy program Cybersecurity Career Lifecycle (CSCL) – niezbędny do wyznaczenia pięciu etapów kariery dla specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych. Zachęcamy wszystkie osoby zajmujące się ochroną informacji do współpracy – razem możemy więcej! Materiały edukacyjne oraz deklarację członkowską możesz znaleźć na naszej stronie: https://www.issa.org.pl/

PARTNER GENERALNY

Fortinet
Firma Fortinet (NASDAQ: FTNT), dzięki swojej misji zabezpieczania ludzi, urządzeń, aplikacji i danych, gdziekolwiek się znajdują, umożliwia stworzenie cyfrowego świata, któremu zawsze można ufać. Dlatego największe światowe przedsiębiorstwa, dostawcy usług i organizacje rządowe wybierają Fortinet, aby bezpiecznie przyspieszyć swoją cyfrową transformację. Platforma Fortinet Security Fabric zapewnia szeroką, zintegrowaną i zautomatyzowaną ochronę przed różnego rodzajami ataków. Zabezpiecza urządzenia, dane i aplikacje o znaczeniu krytycznym oraz połączenia od centrum danych, przez chmurę, po biuro domowe. Ponad 595 tys. klientów zaufało Fortinetowi w zakresie ochrony swoich firm, co sprawia, że firma zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby dostarczonych urządzeń zabezpieczających. Instytut szkoleniowy Fortinet NSE, działający w ramach programu firmy Training Advancement Agenda (TAA), zapewnia jeden z najobszerniejszych programów edukacyjnych w branży, dzięki czemu szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i nowe możliwości zawodowe są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.fortinet.com, na blogu Fortinet lub w FortiGuard Labs.

PARTNERZY STRATEGICZNI

Fidelis Cybersecurity
Fidelis Cybersecurity, the industry innovator in proactive cyber defense solutions, safeguards modern IT environments with unparalleled detection, deception, response, cloud security, and compliance capabilities. We offer full visibility across hybrid environments via rich, dynamic cyber terrain mapping and multi-faceted context and risk assessment. These features help minimize attackable surface areas, automate exposure prevention, threat detection, and incident response, and provide the context, accuracy, speed, and portability security professionals need to find and neutralize adversaries earlier in the attack lifecycle. With Fidelis, organizations emerge stronger and more secure. Fidelis is trusted by many top commercial, enterprise, and government agencies worldwide. For more information, please visit www.fidelissecurity.com.
Huawei
HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie. W tym celu firma wspiera rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez prowadzenie z nim dialogu oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami branży. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój oraz strategii zorientowanej na klienta, a także otwartemu partnerstwu, tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu. Ponad 180 tys. pracowników Huawei jest zaangażowanych w tworzenie nowatorskich rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach, docierając tym samym do jednej trzeciej populacji świata. Marka Huawei została założona w 1987 roku i w całości jest własnością pracowników.

GŁÓWNI PARTNERZY MERYTORYCZNI

CyberArk
CyberArk to cieszący się powszechnym zaufaniem ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych. Zaprojektowane od podstaw z myślą o bezpieczeństwie rozwiązanie CyberArk Privileged Account Security Solution to najbardziej wszechstronny i kompletny produkt do ochrony kont uprzywilejowanych, przeznaczony do wdrożeń zarówno w lokalnych środowiskach IT firm, jak i w chmurze oraz w środowiskach OT/SCADA. CyberArk PAS pozwala kompleksowo chronić konta uprzywilejowane oraz stworzyć spójną politykę bezpieczeństwa poświadczeń zarówno dla użytkowników jak i maszyn czy aplikacji, a hasła, klucze SSH i sekrety przechowuje w szyfrowanym i w pełni audytowanym sejfie. System daje możliwość zabezpieczenia organizacji przed wieloma atakami polegającymi na nieuprawnionym pozyskaniu poświadczeń użytkownika uprzywilejowanego.
Trend Micro
Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających środowiska przetwarzania w chmurze. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i systemom zarządzającym zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany informacji cyfrowych. Oferta Trend Micro skierowana jest do użytkowników indywidualnych i do przedsiębiorstw. Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma zapewnia najlepsze na rynku zabezpieczenia klientów, serwerów i cloud computingu, dopasowane do potrzeb partnerów oraz odbiorców produktów i usług. Pozwalają one na szybsze powstrzymanie zagrożeń i chronią dane w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze. Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń.Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń. www.trendmicro.com/one

PARTNERZY MERYTORYCZNI

(ISC)²
(ISC)² is an international nonprofit membership association focused on inspiring a safe and secure cyber world. Best known for the acclaimed Certified Information Systems Security Professional (CISSP®) certification, (ISC)² offers a portfolio of credentials that are part of a holistic, pragmatic approach to security. Our membership, more than 160,000 strong, is made up of certified cyber, information, software and infrastructure security professionals who are making a difference and helping to advance the industry. Our vision is supported by our commitment to educate and reach the general public through our charitable foundation – The Center for Cyber Safety and Education™. For more information on (ISC)², visit www.isc2.org, follow us on Twitter or connect with us on Facebook and LinkedIn.
03M
W 3M wykorzystujemy odkrycia naukowe i dzielimy się nimi, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Ludzie w 3M i opracowywane przez nich technologie czynią niemożliwe, możliwym. Każdego dnia znajdując zastosowanie dla nauki w przemyśle i w życiu codziennym. Tak powstała zaawansowana technologia optyczna, która zapewnia prywatność oraz ochronę ekranów różnych urządzeń, której zaufały już miliony na całym świecie. Filtry prywatyzujące 3M to pierwsza linia obrony przed hakerami wzrokowymi, fizycznym uszkodzeniem ekranów oraz odblaskami i odbiciem światła od ekranów. Wyposażenie monitorów i ekranów urządzeń w produkty do ochrony prywatności 3M™ to prosty sposób na zabezpieczenie poufnych danych i informacji wymagających szczególnej ochrony przed niepowołanymi obserwatorami – zarówno w biurze jak i poza nim. Na przestrzeni ostatnich lat styl pracy oraz życia zmienił się znacznie a to jeszcze nie koniec tych zmian. Mamy do czynienia z coraz większą ilością ekranów, a także czasem spędzonym przez nimi. To wymusza na nas jeszcze większą ostrożność, zarówno w kontekście ochrony danych jak i naszego wzroku. Nasze rozwiązanie nie tylko blokuje innym możliwość dostępu do twojego ekranu, ale również ogranicza o 35% emisję niebieskiego światła poprawiając tym samym w znacznym stopniu komfort pracy z urządzeniami.
Admin By Request
Admin By Request został opracowany przez firmę FastTrack Software, która jest światowym liderem w tworzeniu narzędzi dla administratorów systemów. FastTrack Software zostało pierwotnie założone w Danii w 2006 roku, obecnie biura znajdują się w San Francisco, Chicago, Nowym Jorku, Londynie, Monachium oraz w trzech skandynawskich krajach: Danii, Szwecji i Norwegii. Admin By Request to intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie typu PAM, umożliwiające zarządzanie uprawnieniami administratora lokalnego na komputerach i serwerach Windows, macOS i Linux. Rozwiązanie to nie tylko wspiera cyberbezpieczeństwo, ale też usprawnia pracę działów IT i zwykłych użytkowników. Nadawanie i odbieranie uprawnień administratora jest teraz dużo prostsze i bardziej efektywne. Admin By Request jest prosty we wdrożeniu, łatwy w użytkowaniu i przystępny cenowo dla firm i organizacji każdej wielkości.
Akamai
Akamai powers and protects life online. The most innovative companies worldwide choose Akamai to secure and deliver their digital experiences — helping billions of people live, work, and play every day. With the world’s largest and most trusted edge platform, Akamai keeps apps, code, and experiences closer to users than anyone — and threats farther away. Learn more about Akamai’s security, content delivery, and edge compute products and services at www.akamai.com, blogs.akamai.com, or follow Akamai Technologies on Twitter and LinkedIn.
Arrow
Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami światowymi mamy możliwość oferowania innowacyjnych rozwiązań wzbogaconych o imponujący zakres usług eksperckich oraz szkoleń informatycznych. Spośród wielu dowodów uznania naszej pracy można wyróżnić fakt, iż nasza firma zależna Arrow ECS Services jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Citrix, EC-Council, NetApp, Symantec, Trend Micro i VMware. Dostarcza licencjonowane przez tych producentów szkolenia spełniające najwyższe standardy. Jest także partnerem edukacyjnym EMC, IBM i Oracle. W Arrow ECS Services zlokalizowane jest Oracle HUB (ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą partnerom Oracle.
Atende
Atende S.A. to wiodąca, notowana na GPW, grupa technologiczna z 30-letnią historią w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Grupa specjalizuje się w świadczeniu nowoczesnych usług cyfrowych, integracji sieci i systemów IT oraz komercjalizacji autorskich rozwiązań softwarowych. Koncentrując się na potrzebach klientów, Atende dostarcza usługi z zakresu m.in. budowy sieci, integracji infrastruktury, cyberbezpieczeństwa, migracji do chmury i rozwiązań chmurowych oraz cyfryzacji procesów w oparciu o blockchain – operując w pełnym łańcuchu wartości, od audytu i projektu, poprzez wdrożenie, serwis i utrzymanie, po kompleksowy outsourcing. W skład grupy kapitałowej dodatkowo wchodzi sześć spółek portfelowych, które dostarczają własne oprogramowanie i usługi IT: Atende Industries tworzy rozwiązania dla inteligentnej energetyki, Internetu Rzeczy oraz Przemysłu 4.0; Phoenix Systems dostarcza własny, unikalny w Europie, otwarty system operacyjny czasu rzeczywistego oraz oprogramowanie dla tzw. Smart Devices; A2 Customer Care dostarcza usługi konsultingowe i programistyczne dla rozwiązań SAP; OmniChip specjalizuje się w projektowaniu zaawansowanych układów scalonych; TrustIT świadczy nowoczesne usługi zdalnego utrzymania i wsparcia IT; Codeshine tworzy na zamówienie oprogramowanie i aplikacje webowe.
Atos
Atos jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dekarbonizacji cyfrowej technologii dla biznesu, współpracuje z firmami na całym świecie. AI, IoT, Big Data & Analytics, cyberbezpieczeństwo, Cloud, edge computing… To tylko kilka przykładów najnowszych technologii, których używamy do kształtowania przyszłości przestrzeni informacyjnej z naszymi klientami. Aby sprostać tym ekscytującym wyzwaniom, korzystamy z różnorodności umiejętności i doświadczeń, które prezentuje nasz zespół. Dzięki temu możemy dokonywać wyborów, które mają ekonomiczny, społeczny i etyczny wpływ na biznes oraz ludzkość nadchodzącego jutra. W Atos przyszłość to nasz wybór! Na świecie zatrudniamy ponad 110 000 pracowników, a dzięki obecności w 73 krajach oferujemy naszym klientom usługi eksperckie najwyższej jakości o globalnym zasięgu. W Polsce Atos działa już od ponad 20 lat. Aktualnie w ramach dwóch spółek: Atos PGS oraz R&D Poland zatrudniamy ponad 5000 osób w 6 miastach.
Bakotech
Bakotech Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii Słowenii i Chorwacji, a także w krajach bałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną siatkę partnerów.
Bakotech Sp. z o.o. jako dystrybutor z wartością dodaną, dostarcza swoim partnerom handlowym szeroki wachlarz usług ułatwiających prowadzenie biznesu, polepszających konkurencyjność oraz rozwijających potencjał sprzedaży. Partnerzy handlowi mogą uzyskać dodatkowe korzyści i zwiększenie zysków oferując do dalszej odsprzedaży usługi wdrożeniowe oraz organizowane regularnie szkolenia certyfikacyjne bądź dopasowane do potrzeb klienta szkolenia ustalane indywidualnie w zależności od istniejących potrzeb.
Chmura Krajowa
Spółka technologiczna utworzona z inicjatywy PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju, aby zapewnić dostęp do zaawansowanych usług chmury obliczeniowej polskim firmom i instytucjom publicznym. Jest dziś najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmurowych na polskim rynku. Działa w modelu multicloud oferując zarówno własne produkty i usługi w ramach Platformy Chmury Krajowej, jak i rozwiązania swoich strategicznych partnerów, globalnych dostawców chmury publicznej, Google i Microsoft. Dzięki temu zapewnia klientom swobodę wyboru między dostępnymi wariantami adopcji rozwiązań chmurowych. Pomaga optymalizować procesy i koszty IT skracając czas realizacji projektów i zwiększając efektywność działania. Świadczy usługi migracji i transformacji architektury IT. Doradza w doborze rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki danych, sztucznej inteligencji uczenia maszynowego, optymalnych dla danej branży i etapu rozwoju. Wspiera organizacje w budowaniu ich indywidualnej drogi do chmury oraz procesie transferu wiedzy niezbędnej do efektywnego korzystania z rozwiązań chmurowych. Więcej informacji: chmurakrajowa.pl.
Citrix
Citrix wspiera organizacje poprzez rozwiązania tworzące cyfrowe środowisko pracy, które zapewniają każdemu pracownikowi dostęp do wszelkich zasobów, by Ci mogli jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Łączymy doświadczenie użytkownika, elastyczność IT i bezpieczeństwo, by wspierać innowacje i ciągłość biznesową, przy jednoczesnym usunięciu ograniczeń w zakresie miejsca, wykorzystywanych urządzeń, sieci czy środowiska chmurowego. Citrix jest również dostawcą nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa działających w chmurze, które zastępują tradycyjne, lokalnie instalowane systemy, zapewniając jednakowo wysoki poziom ochrony dla pracujących w biurach, zdalnie czy w modelu hybrydowym.
Cloudware
Cloudware Polska jest producentem oprogramowania, integratorem systemów IT, a przede wszystkim partnerem w transformacji technologicznej Klientów. Budujemy oraz modernizujemy systemy, łączymy nowoczesne technologie z rozwiązaniami czołowych producentów. Od ponad 10 lat tw orzymy polską branżę IT. Wieloletnia współpraca z technologicznymi liderami, pozwoliła nam stworzyć unikalną ofertę wartości, która nie tylko uwzględnia wszystkie potrzeby naszych Klientów, ale przede wszystkim wspiera ich w procesach biznesowych.
www.cloudware.pl
Dell Technologies
Dell Technologies to unikalna rodzina firm zapewniających kluczową infrastrukturę, umożliwiająca organizacjom płynne przeprowadzenie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę danych. To także dostosowana do potrzeb rynku, kompleksowa oferta, perfekcyjna współpraca poszczególnych elementów infrastruktury oraz szybkość dostarczenia kompletnego rozwiązania. Dell Technologies jest wybierany przez klientów wszelkich rozmiarów, ze 180 krajów – od 98 proc. firm z listy Fortune 500, po klientów indywidualnych.
Ekran System
Firma Ekran System została założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Pod koniec 2013 roku została wydana na rynek pierwsza oficjalna wersja Ekran System. Firma wspierana przez rząd stanu Virginia i prywatnych inwestorów, skupia się na rozwoju produktu Ekran System i dostarczeniu go do klientów na całym świecie za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Naszą misją jest dostarczenie klientom efektywnego i łatwego w użyciu narzędzia, które spełni ich wszystkie potrzeby związane z monitorowaniem zagrożeń wpływających na bezpieczeństwo wewnętrzne, jak również poprawi ich zgodność z regulacjami i wymaganiami audytu bezpieczeństwa. Od momentu powstawania w 2013 roku, Ekran System stale rośnie angażując klientów zarówno z sektora SMB i Enterprise. W Polsce z rozwiązania korzystają największe firmy z sektora finansowego, bankowego i ubezpieczeniowego, a także przedsiębiorstwa produkcyjne i instytucje publiczne.
EMCA
EMCA S.A. jest dostawcą systemów bezpieczeństwa z obszaru Log management, SIEM, systemów analizy ruchu sieciowego (NetFlow, sFlow, jFlow) oraz rozwiązań do monitoringu infrastruktury IT. Wspieramy naszych Klientów dostarczając im technologie, które są dostosowane do specyficznych potrzeb ich działalności. Naszym głównym celem jest sprawienie, aby nasi klienci osiągnęli sukces w swojej działalności.
Energy SOAR
Energy Logserver to polska marka, którą tworzymy i rozwijamy od 2015 roku. Na przestrzeni lat Energy Logserver stał się platformą, która zapewnia niezliczone perspektywy wykorzystania gromadzonych ze środowiska IT danych. W ramach jednego środowiska Energy Logserver dostarcza gotowe funkcjonalności m.in. Log Management, SIEM, analizy ruchu sieciowego, monitorowania infrastruktury oraz aplikacji, Business Intelligence, a jednocześnie dzięki natywnej elastyczności umożliwia budowę dedykowanych projektów.
Teraz rodzinę produktową uzupełniliśmy o rozwiązanie Energy SOAR, zaawansowane rozwiązanie pomagające organizacjom w szybkiej identyfikacji, analizie i zarządzaniu zdarzeniami bezpieczeństwa, a także wprowadzające automatyzację procesów obsługi incydentów. Energy SOAR współpracuje z dowolnym rozwiązaniem klasy SIEM oraz jest dostarczane z gotową bazą integracji.
Esecure
Esecure to polski producent specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa. Od kilkunastu lat tworzy i rozwija nowatorski system bezpieczeństwa IT o nazwie SecureVisio, który automatyzuje, optymalizuje i przyspiesza proces reagowania na najważniejsze cyberzagrożenia. System adresuje kluczowe wyzwania w obszarach inwentaryzacji sieci IT, analizy ryzyka cyberzagrożeń, reagowania na incydenty bezpieczeństwa i podatności systemowe, a także pozwala na skuteczne zarządzanie obszarem danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawymi.
EY
EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i strategia i transakcje. Na całym świecie EY ma ponad 700 biur w 150 krajach, w których pracuje ponad 270 tys. specjalistów. Łączą ich wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom najwyższej jakości usług. Misją EY jest - „Building a Better Working World”, bo lepiej funkcjonujący świat to lepiej funkcjonujące gospodarki, społeczeństwa i my sami. EY w Polsce to prawie 4000 specjalistów pracujących w 7 biurach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych EY. EY Polska był wielokrotnie nagradzany przez media biznesowe tytułami najlepszej i najskuteczniejszej firmy doradztwa podatkowego, firma wygrywała również rankingi na najlepszą firmę audytorską.
F5
F5 Networks: notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka – lider rynku wsparcia biznesu w obszarze bezpieczeństwa aplikacji i sieci. F5 dostarcza rozwiązania do największych światowych przedsiębiorstw, dostawców usług, organizacji rządowych oraz uznanych marek konsumenckich. F5 umożliwia tym podmiotom organizację wybranej infrastruktury bez poświęcenia w zakresie szybkości działania i kontroli nad nią.
IMNS
IMNS funkcjonuje od 2003 roku, specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa informacji. Wspieramy organizacje w zarządzaniu ryzykiem, zarówno w obszarze technologicznym jak i organizacyjnym, pomagając w projektowaniu i wdrażaniu mechanizmów kontrolnych w obu tych dziedzinach. W zakresie zabezpieczeń organizacyjnych doradzamy w tworzeniu i doskonalenia regulacji oraz procesu zarządzaniu ryzykiem. Posiadamy wysokie kompetencje w zakresie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego i zgodności z uznanymi standardami ISO oraz pokrewnymi regulacjami branżowymi.
Integrity Partners
Wybór topowych rozwiązań dla Twojej firmy. Pomagamy firmom i instytucjom tworzyć nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy. Dostarczamy sprawdzone technologie z zakresu CyberSecurity, gwarantujące naszym klientom bezpieczeństwo zasobów na poziomie stacji roboczych, serwerów, aplikacji oraz chmury. Zapewniamy kompleksowe wsparcie wdrożeniowe i posprzedażowe produktów z obszaru Cloud. Zmigrowaliśmy ponad 200 tys. kont pocztowych do Office 365. Dostarczyliśmy usługi Public cloud do ponad 400 tys. użytkowników. Oferujemy wybrane usługi w modelu Managed Services, gwarantując wzrost efektywności i zachowanie ciągłości procesów wewnątrz firmy. Naszą siłą są inżynierowie posiadający wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych. Powierzone nam procesy obsługujemy w trybie ciągłym, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zaufały nam największe instytucje i przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki. Możemy poszczycić się jednym z najwyższych w branży wskaźników utrzymania Klientów i ponownych zamówień. Więcej informacji: www.integritypartners.pl
IronNet
Founded in 2014 by GEN (Ret.) Keith Alexander, IronNet, Inc. (NYSE: IRNT) is a global cybersecurity leader that is transforming how organizations secure their networks by delivering the first-ever Collective Defense platform operating at scale. Employing a number of former NSA cybersecurity operators with offensive and defensive cyber experience, IronNet integrates deep tradecraft knowledge into its industry-leading products to solve the most challenging cyber problems facing the world today.
Matrix42
Matrix42 pomaga organizacjom w digitalizacji środowiska pracy ich pracowników. Rozwiązania dla cyfrowego środowiska pracy pozwalają zarządzać urządzeniami, aplikacjami, procesami i usługami w sposób prosty, bezpieczny i zgodny. Innowacyjne oprogramowanie bezproblemowo wspiera integrację środowisk pracy fizycznych, wirtualnych, mobilnych i w chmurze z istniejącą infrastrukturą.
W połączeniu z innymi elementami cyber-bezpieczeństwa Matrix42 ze swoimi rozwiązaniami wspiera przedsiębiorstwa w budowaniu kompleksowej ochrony.
Matrix42 AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem w Niemczech zajmuje się dystrybucją i wdrażaniem rozwiązań z partnerami regionalnymi i globalnymi.
Mediarecovery
Kompetencje Mediarecovery kompleksowo obejmują obszary bezpieczeństwa IT, zintegrowanego zarządzania ryzykiem oraz informatyki śledczej. To unikalne połączenie pozwala na dostarczanie klientom szerokiego wachlarza rozwiązań i profesjonalnych usług. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem infrastruktury, doborem rozwiązań, wdrażaniem, jak i integracją systemów bezpieczeństwa w organizacjach. Posiada również doświadczenie m.in. w budowaniu Security Operation Centers. Realizuje całościowo projekty z obszaru zarządzania ryzykami pojawiającymi się tak w sferze IT (np. projekty dotyczące zarządzania podatnościami), jak i w całym otoczeniu biznesowym firmy. Od lat wspiera również organizacje w obsłudze incydentów, zbieraniu i analizowaniu dowodów cyfrowych. Posiada największe w Polsce laboratorium informatyki śledczej. Zatrudnia wąskiej klasy ekspertów dziedzinowych o unikatowej wiedzy na polskim rynku.
Micro Focus
Micro Focus is one of the world’s largest enterprise software providers. We help customers digitally transform their organization and achieve growth, profitability, and customer-satisfaction objectives while maintaining the ability to optimize their underlying business processes and overall business spend. We are at the heart of billions of transactions around the globe and serve a central role in thousands of business-critical functions like testing, process automation, storage, infrastructure optimization, security, compliance, and more. Backed by a deep analytics ecosystem, Micro Focus combines a wide range of trusted and proven products and solutions with customer-centric innovation to deliver the speed, agility, security, and insights necessary to succeed in today’s rapidly evolving marketplace.
Morphisec
Morphisec is the world leader in providing advanced security solutions for midsize to small enterprises around the globe. We simplify security and can automatically block modern attacks from the endpoint to the cloud. Unlike traditional security solutions relying on human intervention, our solutions deliver operationally simple, proactive prevention. We protect businesses around the globe with limited security resources and training from the most dangerous and sophisticated cyber-attacks.
NASK SA
Integrujemy zaawansowane usługi bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Naszymi atutami są NSOC i własne – bezpieczne Data Center.
Zapewniamy wykwalifikowanych analityków i inżynierów.
Gwarantujemy bezpieczeństwo danych.
Powołana przez NASK Państwowy Instytut Badawczy spółka NASK S.A. jest integratorem usług telekomunikacyjnych. Świadczy zaawansowane usługi bezpieczeństwa teleinformatycznego, kolokacji i hostingu, buduje sieci korporacyjne, oferuje usługi centrum danych ulokowane we własnych serwerowniach. Zapewnia również tradycyjne usługi teleinformatyczne - dostęp do Internetu i telefonię.
Spółka prowadzi szeroko zakrojone prace mające na celu opracowanie nowych produktów, rozwój już istniejących, oraz dostosowanie ich do aktualnych wyzwań rynku, a także rosnących potrzeb stałych i nowych klientów. Stale poszerzany jest zakres usług dostępnych w modelu chmurowym, wprowadzane są innowacyjne usługi telekomunikacyjne oraz szereg usług dodatkowych i komplementarnych. Najbardziej dynamicznie rozwija się obszar bezpieczeństwa teleinformatycznego wywodzący się z wieloletnich doświadczeń i szerokich kompetencji zespołu NASK S.A.
Nomios
Nomios Poland to międzynarodowy, niezależny dostawca nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa, sieci krytycznych dla biznesu, rozwiązań chmurowych i usług zarządzanych. Wspieramy naszych Klientów we wdrożeniu innowacji, dostarczając im najlepszych w swojej klasie technologii. W Infradata budujemy fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego.
Orange Polska
Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych nad Wisłą. Posiada największą w Polsce infrastrukturę, dzięki której oferuje usługi w najnowocześniejszych technologiach m.in. gigabitowy internet światłowodowy, 4G LTE oraz #hello5G. Dostarcza usługi telefonii komórkowej dla 16 mln klientów oraz szerokopasmowy internet do ponad 2,7 mln klientów. W zasięgu sieci światłowodowej firmy znajduje się 5,4 mln gospodarstw domowych w kraju. Orange Polska prowadzi własną działalność B+R i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IoT, ICT i cyberbezpieczeństwa.
Qualys
Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS) is a pioneer and leading provider of cloud-based security and compliance solutions with over 15,700 customers in more than 130 countries. Qualys helps organizations streamline and consolidate their security and compliance solutions in one platform and build security into digital transformation initiatives for greater agility, better business outcomes and substantial cost savings. The Qualys Cloud Platform and its integrated Cloud Apps deliver businesses critical security intelligence continuously across global IT assets.
Recorded Future
Recorded Future is the world’s largest provider of intelligence for enterprise security. By combining persistent and pervasive automated data collection and analytics with human analysis, Recorded Future delivers intelligence that is timely, accurate, and actionable. In a world of ever-increasing chaos and uncertainty, Recorded Future empowers organisations with the visibility they need to identify and detect threats faster; take proactive action to disrupt adversaries; and protect their people, systems, and assets, so business can be conducted with confidence. Recorded Future is trusted by more than 1,000 businesses and government organisations around the world.
RSA
RSA jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w najbardziej krytycznych elementach solidnej strategii bezpieczeństwa. Rozwiązania RSA umożliwiają wykrywanie i rozpoznanie zaawansowanych zagrożeń, ich identyfikację oraz analizę, zapewniają kompleksową ochronę i analizę całego ruchu sieciowego, dają klientom pełny obraz tego co dzieje się w ich sieci; umożliwiają potwierdzanie i zarządzanie tożsamością oraz zapobiegają kradzieży własności intelektualnej, oszustwom internetowym i cyberprzestępczości.
Securivy
Naszą misją jest edukacja przedsiębiorców w zakresie bezpieczeństwa IT i dzielenie się sposobami na polepszenie ochrony firm przed działaniami cyberprzestępców. Securivy zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, usługodawców i organizacje w kraju, mimo to nasze podejście do małych firm pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. Naszym celem jest zapewnienie przedstawicielom każdej branży zautomatyzowanej i inteligentnej ochrony przed zagrożeniami. Proponujemy narzędzia, które zmniejszają ryzyko ataku i z których sami korzystamy. Udzielamy wsparcia, aby nasi klienci mogli sprostać wymaganiom związanym z efektywną i bezpieczną pracą. Najważniejsza jest dla nas transparentność, bezpośrednia komunikacja i budowanie świadomości klientów. Wartości te są podstawą do zbudowania zaufania i skutecznej ochrony przed cyberatakami.
SentinelOne
SentinelOne to nowoczesne rozwiązanie Endpoint Detection and Response (EDR), które dzięki wykorzystaniu modeli behawiorystycznych oraz uczenia maszynowego odpowiada na współczesne zagrożenia wycelowane w stację końcowe, w tym takie jak ataki ransomware czy zero-day. Produkt świetnie sprawdza się w heterogonicznych środowiskach, dzięki możliwości ochrony hostów niezależnie od systemu operacyjnego oraz od rodzaju wykorzystywanych zasobów (fizycznych, wirtualnych czy cloudowych). SentinelOne to praktyczna realizacja aktualnych standardów bezpieczeństwa jak NIST CyberSecurity Framework - pokrywa wszystkie etapy zapobiegania zagrożeniom i obsługi incydentów - identyfikacja zagrożeń, wykrywanie i reakcja na incydenty oraz mitygowanie skutków ataku. Z kolei integracja z frameworkiem MITRE ATT&CK w dużym stopniu automatyzuje procesy Threat Hunting, co pozwala odciążyć inżynierów SOC. Taki zestaw funkcji pomaga również spełnić wymagania RODO i ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

MECENAS

3Dynacon
DZIŚ GRUPA DYNACON, już jako grupa firm w Polsce i za granicą i plasuje się na poziomie lidera w cyberbezpieczeństwie przemysłowym w sektorach energetycznym, petrochemicznym, chemicznym i wodnym. Twórca technologii, producent rozwiązań cyberbezpieczeństwa, partner rządu, dostawca, wykonawca i opiekun w trybie SaaS i konwencjonalnym dla komunikacji i cyberbezpieczeństwa dla Operatorów Usług Kluczowych i Infrastruktury Krytycznej na obiektach przemysłowych, Elektrowniach Konwencjonalnych i Elektrociepłowniach, twórca największej sieci Security Operation Centre dla przemysłu w Europie.
1996 - pierwsze kroki na rynku IT i OT
1998 - pierwsza spółkę technologiczna produkującą sprzęt komputerowy
1998 – największy europejski projekt informatyczny, całkowitej modernizacji sieciowej, systemowej, infrastrukturalnej, funkcyjnej dla największej organizacji publicznej w Polsce.
2000 – uruchomienie pierwszej we Wrocławiu, powszechnie dostępnej Akademii Sieciowej Cisco. Komunikacji i bezpieczeństwa przemysłowego
2005 – powstaje Dynacon Sp. z o.o.
2008 – pierwsza platforma bezpieczeństwa
2008-2016 – rozwój technologiczny i produktowy,
2016 – Akademia CSG – lidera, jako dostawca wiedzy praktycznej i teoretycznej w zakresie komunikacji, z najwyższymi, międzynarodowymi uprawnieniami
2016 – Ograniczenie się do sektorów Energetyki, Chemii, Oil&Gas i Wody
2016 – Powstaje Centrum Badawczo Rozwojowe
2017 – Powstaje Laboratorium procesów technologicznych i cyberbezpieczeństwa przemysłowego
2017 –Dwie linie produkcyjne na Taiwanie dla produkcji własnych urządzeń aktywnych sieci i CyberSec
2017 - 2021 – Największy w Europie, projekt Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego w Polsce (Elektrownia Konwencjonalna)
2017 – Powstaje Dynacon Global i Loremus w Wielkiej Brytanii
2019 – Własny sprzęt - przełączniki, routery, TAP, firewalle, kolektory danych
2019 – Powstaje Instytut Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego
2017 – Największy w Europie projekt dla bezprzewodowej komunikacji na styku IT i OT dla spółki chemicznej
2019 – Pierwszy Security Operation Centre dla OT – podpisane umowy z OUK
2020 – Polska Przemysłowa Dioda Danych – trwa certyfikacja w Instytutu Łączności i NASK
2020 – Kolejny rok bezawaryjnej pracy sprzętu aktywnego i systemów w warunkach ciężkiego przemysłu energetycznego w Polskich Elektrowniach
2020 – Polską chmura dla danych cyberbezpieczeństwa dla przemysłu
2021 – Dynacon laureatem Diamentów Forbsa
2021 –  Poziom lidera w Cyberbezpieczeństwie Infrastruktury Krytycznej Kraju w sektorach Energetyki, Oil&Gas, Chemii i wody.
2021 –Trzeci SOC dla OT
2021 – Odnotowano objecie ponad 15% rynku cyberbezpieczeństwa przemysłowego w sektorze Energetyki

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

CSO Council
CSO Council to społeczność dyrektorów bezpieczeństwa informacji tworzona przez stowarzyszenie ISSA Polska oraz Evention. Zadaniem CSO Council jest integracja środowiska, budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz networkingu wśród szefów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa w dużych firmach oraz instytucjach działających w Polsce. CSO Council swoją działalność realizuje poprzez zaplanowane cykliczne spotkania oraz inne formy sprzyjające integracji środowiska. Zapraszamy do uczestnictwa w społeczności. Udostępniamy platformę, której bardzo do tej pory brakowało, a której zbudowanie pozwoli menadżerom bezpieczeństwa informacji, CSO oraz CISO na zawodowe rozmowy, budowanie relacji oraz dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń. Więcej na stronie: www.csoc.pl
Cyber Women Community
Cyber Women Community to aktywna społeczność pań łącząca ekspertki z dziedziny Cybersecurity z kobietami, które chcą rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie. Społeczność ma na celu dzielenie się wiedzą, promocję oraz wsparcie kobiet w odkrywaniu ich drogi zawodowej w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz w nowych technologiach poprzez spotkania, webinaria i mentoring. Dzięki paniom z Rady Programowej i tzw. Loży Ekspertek dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomoże czonkiniom społeczności zrealizować plany i rozwinąć się zawodowo. Dołącz do Cyber Women Community.

PATRONAT MERYTORYCZNY

Stowarzyszenie ISACA Warszawa
Stowarzyszenie ISACA powstało w 1967, gdy grupa osób wykonujących podobną pracę – polegającą na audytach mechanizmów kontrolnych w systemach komputerowych, które w tamtym czasie stawały się coraz istotniejsze dla funkcjonowania ich firm – spotkała się, by omówić potrzebę stworzenia jednego źródła informacji i wytycznych w tej dziedzinie. W 1969 roku grupa formalnie zarejestrowała EDP Auditors Association (Stowarzyszenie audytorów EPD). W 1976 roku Stowarzyszenie powołało fundację edukacyjną, by podjąć szeroko zakrojony wysiłek badawczy zmierzający do poszerzenia wiedzy o nadzorze i kontroli IT oraz ich wartości. Stowarzyszenie znane wcześniej jako Information Systems Audit and Control Association (Stowarzyszenie ds. audytu i kontroli systemów informatycznych), obecnie używa jedynie akronimu ISACA, by zaznaczyć, że służy szerokiemu gronu osób zawodowo zajmujących się ogólnie pojętym nadzorem IT. Obecnie ISACA liczy ponad 145 000 specjalistów w 180 krajach, którzy pełnią różne funkcje w tym związane z bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem informatycznym.

WYDARZENIE REALIZOWANE W RAMACH INICJATYWY:

Europejski Miesiąc Bezpieczeństwa

PATRONAT

Akademia Leona Koźmińskiego
Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią biznesową szerokiego profilu, o statusie akademii, uznawaną według międzynarodowego rankingu „Financial Times” za najlepszą uczelnię biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród ponad 100 kierunków praktycznych studiów podyplomowych znajduje się program „Zarządzanie w cyberbezpieczeństwem”. Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania cyberbezpieczeństwem w organizacjach z sektora publicznego i prywatnego. W trakcie studiów słuchacze poznają między innymi: - zasady funkcjonowania krajowego i europejskiego systemu cyberbezpieczeństwa, - zasady tworzenia i wdrażania strategii i architektury cyberbezpieczeństwa w organizacji, - wybrane techniczne aspekty cyberbezpieczeństwa: zagadnienia tzw. najlepszych praktyk w zakresie ochrony informacji, metod i technik używanych przed hakerów, ofensywnych narzędzi używanych przez cyberwłamywaczy, narzędzi używanych do ochrony przed włamaniami technik i sposobów włamań do systemów informatycznych, narzędzi do wykrywania włamań, w jaki sposób użytkować bezpiecznie rozwiązania „chmurowe” (cloud computing), narzędzi związanych z technologią blockchain i „cyfrowych pieniędzy”, wykorzystania mechanizmów tzw. „sztucznej inteligencji” do wspierania bezpieczeństwa. - zasady tworzenia i zarządzania zespołami CERT/ CSIRT/SOC, - wymagania i metody audytów systemów informatycznych, - wymagania i metody szacowania ryzyka oraz zapewnienia ciągłości działania, - praktyczne zasady zarządzania incydentami, - zasady sporządzania dokumentacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa, - prawne aspekty cyberbezpieczeństwa, w tym ochrony danych osobowych, ochrony informacji poufnych, przestępstw komputerowych, odpowiedzialności za włamania do systemów informatycznych, zamówień publicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

PATRONAT  SPOŁECZNOŚCIOWY

(ISC)² CHAPTER POLAND
(ISC)² jest jednym z najbardziej znanych na świecie stowarzyszeń skupiających osoby zainteresowane szeroko pojętym obszarem bezpieczeństwa informacji. Obecnie stowarzyszenie posiada ponad 80.000 członków na całym świecie. Poza działalnością edukacyjną (ISC)² jest najlepiej znana z prowadzonych programów certyfikacji, z których wiodącym jest certyfikacja CISSP (Certified Information Systems Security Professional). Wszystkie programy certyfikacyjne (ISC)² od początku swojego istnienia są projektowane i rozwijane w sposób niezależny od dostawców i producentów branżowych. W efekcie certyfikaty (ISC)² potwierdzają realną wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IT, a nie umiejętności obsługi konkretnych systemów czy urządzeń. Aby ułatwić zrzeszanie się i wymianę wiedzy pomiędzy członkami spoza USA, (ISC)² uruchomiła został program „local chapter” – pozwalający na organizowanie afiliowanych przy (ISC)² stowarzyszeń, skupiających członków z danego kraju lub regionu. W ten sposób w 2012 roku zawiązany został (ISC)² Chapter Poland. Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/4865474 lub odwiedzin naszej strony http://isc2chapter-poland.com.
ECSO
The European Cyber Security Organisation (ECSO) is a non-for-profit organisation, established in 2016. ECSO gathers more than 270 direct Members, including large companies, SMEs and start-ups, research centres, universities, end-users, operators, associations and national administrations. ECSO works with its Members and Partners to develop a competitive European cybersecurity ecosystem providing trusted cybersecurity solutions and advancing Europe’s cybersecurity posture and its technological independence. More information:
www.ecs-org.eu.
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska jest częścią The Institute of Internal Auditors i należy do European Confederation of Institutes of Internal Auditing (ECIIA). Od ponad 15 lat jest największą w kraju organizacją zajmującą się kompleksowo problematyką audytu wewnętrznego, umacnianiem rangi zawodowej audytorów oraz integracją środowiska audytorskiego. Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska oferuje certyfikaty zawodowe potwierdzające międzynarodowe kwalifikacje audytora wewnętrznego.
Lider w propagowaniu wiedzy o audycie oraz najlepszych praktykach i standardach zarządzania. Lider w zakresie usług edukacyjnych w obszarze audytu wewnętrznego w Polsce. Lider szkolenia z zakresu certyfikowanych kursów dla audytorów Wewnętrznych oraz obszarów niezbędnych do prowadzenia skutecznego i efektywnego audytu wewnętrznego. Partner dla instytucji publicznych oraz sektora prywatnego w obszarze wiedzy eksperckiej o audycie oraz najlepszych praktykach i standardach zarządzania.
ISACA Katowice Chapter
Stowarzyszenie audytu, kontroli i bezpieczeństwa systemów informacyjnych powstało w 2011 roku z inicjatywy członków ISACA z Małopolski i Śląska, a w lutym 2012 r. uzyskało afiliację jako ISACA Katowice Chapter. W wyniku intensywnego rozwoju w roku 2013 Chapter Support Committee przyznał ISACA Katowice nagrodę dla małego oddziału za osiągnięcie 42% wzrostu liczby członków – 2013 GROWTH AWARD WINNER for Small Chapter, która została wręczona prezesowi zarządu na międzynarodowej konferencji liderów ISACA w Las Vegas w 2014 r. Jednocześnie przekraczając liczbę stu członków ISACA Katowice przesunęła się do grupy Medium Chapters.

Celami Statutowymi Stowarzyszenia ISACA Katowice Chapter są:
1) promowanie wiedzy dotyczącej norm, standardów i dobrych praktyk zarządzania systemami informacyjnymi;
2) działalność edukacyjna i naukowa służąca podnoszeniu oraz rozwijaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania, audytu i zapewnienia bezpieczeństwa systemów informacyjnych – w tym organizacja szkoleń przygotowujących na egzaminy umożliwiające uzyskanie prestiżowych certyfikatów CISA, CISM, CRISC, CGEIT;
3) świadczenie usług opiniodawczych i doradczych w dziedzinie zarządzania, audytu i kontroli systemów informacyjnych oraz bezpieczeństwa informacji.
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland Klaster #CyberMadeInPoland powstał jako platforma do współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce oraz promowanie polskich firm poza granicami kraju. Klaster stymulować ma także współpracę sektora z instytucjami naukowymi, podmiotami administracji publicznej, międzynarodowymi korporacjami, izbami branżowymi i handlowymi, oraz innymi partnerami. Członkami Klastra #CyberMadeInPoland są polskie firmy oferujące produkty oraz usługi z branży cyberbezpieczeństwa.

PATRONAT  MEDIALNY

Crossweb
Crossweb.pl to baza wszystkich wartościowych wydarzeń i podcastów z branży IT, UX i Startup podana w prosty i uporządkowany sposób. Tu w jednym miejscu znajdziesz to, czego potrzebujesz do rozwoju w branży IT. A jeśli myślisz o zmianie pracy, to w Crossweb znajdziesz oferty pracy, na które możesz bezpośrednio aplikować.
DLP Expert
Wydawca kwartalnika DLP Expert, magazynu poświęconego tematyce związanej z bezpieczeństwem przetwarzania danych. DLP (ang. Data Leak Prevention) stanowi ogół technologii informatycznych służących do ochrony przed utratą informacji czy utratą kontroli nad danymi. Ochrona informacji i danych przed dostępem osób niepowołanych jest jednym z większych wyzwań przed jakimi stoją obecnie przedsiębiorstwa i instytucje. Ilość raportowanych przypadków naruszeń poufności danych stale wzrasta co ma szczególnie duże znaczenie zwłaszcza w kontekście ustaleń związanych z RODO.
DLP jest technologią dość nową i nie kończy się jedynie na wdrożeniu rozwiązań zapobiegającym atakom z zewnątrz. DLP to nie tylko odpowiednie rozwiązania informatyczne w firmowej sieci ale także właściwa polityka bezpieczeństwa i stała edukacja kadry. Nadal to brak świadomości pracowników jest najczęstszą przyczyną wycieku poufnych informacji. O tym i innych aspektach bezpieczeństwa można znaleźć na łamach portalu dlp-expert.pl oraz magazynu DLP Expert.
Magazyn dostępny jest zarówno w postaci drukowanej jak również do pobrania w postaci elektronicznej wprost z portalu dlp-expert.pl dla zarejestrowanych czytelników.

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.