EVENT WIECZORNY - 22 listopada

Dziękujemy za rejestrację na Event Wieczorny.
Potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia.

Szczegóły spotkania znajdują się poniżej.

Spotkanie integracyjne odbędzie się w klubie Level 27 w centrum Warszawy.

Level 27 to stylowa przestrzeń znajdująca się na 27. piętrze w samym sercu Warszawy przy Al. Jerozolimskich 123A, oferująca różne wydarzenia społeczno-kulturalne, a także wszelkie koncerty czy muzyczne i taneczne pokazy na żywo. Unikatowy widok na panoramę miasta sprawia, że wschody i zachody słońca na długo pozostają w pamięci. Dlatego ich hasłem jest „Higher level of clubbing”.

Lokal składa się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m². Przestrzeń została zaaranżowana w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem szlachetnego koloru miedzi, żarówek Edison, naturalnej świeżości mchu, które nadają całemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Piotr Czuryłło

Prezes
Fundacja Polish Preppers Network

Ale to nie wszystko – przygotowaliśmy dla Państwa wystąpienie bardzo specjalnego gościa - Piotra Czuryłło, prezesa Fundacji Polish Preppers Network, specjalistę od zadań specjalnych, a przede wszystkim od trudnych sytuacji, prowadzącego warsztaty i szkolenia w sztuce przetrwania, autora książki o tej tematyce:

Czy jesteś gotowy?

Dobrobyt, w którym żyjemy, uśpił naszą czujność, ale być może pewnego dnia w gniazdkach zabraknie prądu, zbiorniki na stacjach benzynowych opustoszeją, a z kranu nie poleci woda. Co wtedy zrobimy? Cybersecurity to nieustanne walka z ryzykami, właściwą ich oceną, mitygacją i lokalizacją – przede wszystkim w kontekście funkcjonowania firm i instytucji. Czy w perspektywie całego swojego życia też tak samo podchodzimy do realnych ryzyk?

 

Jak tam trafić?


AT SUMMIT 2022

22-24 listopada 2022 r.
www.atsummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas

m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.