Agnieszka Gawęcka-Kopytko

IOD/ DPO, Grupa TAURON

Absolwentka studiów z zakresu bezpieczeństwa o specjalności Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie – Inspektor Ochrony Danych.
Podczas pracy w GK Farmacol zajmowała się szeroko rozumianym bezpieczeństwem - tworzeniem, wdrażaniem i nadzorowaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Była Członkiem zespołu ds. zaimplementowania Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa NIS. Wdrażała RODO, przeprowadzała audyty, szkoliła pracowników.
Aktualnie jest Inspektorem Ochrony Danych w Grupie TAURON tj. TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.: odpowiada za obszar bezpieczeństwa ochrony danych osobowych, ryzyka i bierze udział w pracach komisji przetargowych przy ocenie Oferentów w zakresie zgodności z obowiązującymi regulacjami.
Właścicielka białego motocykla, którym ucieka od szarej rzeczywistości.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.