Daniel Olkowski

Principal System Engineer, Dell Technologies

Daniel Olkowski zajmuje się systemami Data Protection ponad 20 lat. Pomaga firmom i instytucjom wybrać optymalne rozwiązania do odzyskiwania danych. Specjalizuje się w trudnych, skomplikowanych projektach, takich jak Cyber Recovery, zabezpieczanie krytycznych środowisk, IT zorientowane na usługi.

Swoją wiedzą dzieli na blogu https://www.backuprecoveryman.pl/ oraz vblogu https://www.youtube.com/user/BackupRecoveryMan

Organizuje cykliczne warsztaty https://www.backuprecoveryman.pl/warsztaty oraz seminaria internetowe dotyczące tematyki Data Protection.

Jego tutoriale dotyczące projektowania / możliwości / najlepszych praktyk (https://www.backuprecoveryman.pl/pobierz) cieszą się światowa renomą.

 

Prywatnie Daniel ma 5 synów i jest głęboko zaangażowany w działalność społeczną. Jest założycielem fundacji (https://fb.me/OlimpijskieKoloInformatyczne) która stawia sobie za cel edukacje programistyczną, eliminację wykluczenia informatycznego poprzez regularną naukę programowania, algorytmiki, technologii przyszłości: https://www.youtube.com/channel/UCw1Z4iA0T-QNaJ-sEOXeYCw

AT SUMMIT 2023

21-23 listopada 2023 r.
www.atsummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas

m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.