Piotr Kraś

Senior Manager of Solution Engineering Team na Europę Wschodnią, VMware
Dołączył do VMware w maju 2021 r.

Wykorzystuje on swoje bogate doświadczenie menedżerskie i szeroką wiedzę techniczną, aby wspierać organizacje w ich drodze do transformacji cyfrowej i budowania przewagi konkurencyjnej. Otoczenie rynkowe wymaga dziś od organizacji zwinności, szybkiej adaptacji systemów i procesów do wymagań klientów i regulatorów, ciągłej optymalizacji kosztów a to wszystko przy zachowaniu wysokich wymagań cyberbezpieczeństwa i zagwarantowaniu ciągłości biznesowej.
Piotr pomaga klientom w zrozumieniu jak adaptować i wykorzystywać najnowsze, innowacyjne technologie, aby odpowiadać na rosnące wymagania biznesu. Jak prowadzić transformację cyfrową efektywnie i minimalizować ryzyka projektu. Jak pogodzić aplikacje legacy z nowoczesnymi aplikacjami kontenerowymi. Jak i w jakim celu połączyć obecne środowiska z usługami chmurowymi. Jak zapewnić pełną widoczność, monitorowanie i bezpieczeństwo informatyczne i biznesowe.
Piotr ma ponad 15-letnie doświadczenie w kierowaniu dużymi organizacjami IT. Z powodzeniem uczestniczył w wielu projektach o charakterze organizacyjnym i technicznym mających na celu zwiększenie wydajności i sprawności działania korporacji. Wcześniej przez 9 lat pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za obszar infrastruktury IT/OT w największej firmie energetycznej w Polsce. Z tych powodów doskonale rozumie procesy, organizacje i regulacje jakie wpływają na kształt i decyzyjność w dużych przedsiębiorstwach.

AT SUMMIT 2023

21-23 listopada 2023 r.
www.atsummit.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas

m: +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.